Oryginalne zioła szwedzkie z szafranem 72g PROMOCJA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1515
  • Dostępność: Jest

Oryginalne zioła szwedzkie z szafranem 72g

Zioła powinno się stosować w następujących dolegliwościach: bóle i zawroty głowy, osłabiona pamięć (usprawniają funkcje mózgu), przy wszystkich dolegliwościach oczu, na krosty i wypryski, w stanach zapalnych zębów, jamy ustnej, gardła, przy skurczach żołądka, kolce, wzdęciach, zaparciach, złym trawieniu i bólach woreczka żółciowego, brzękach, bólach i szumie w uszach, mogą ułatwiać poród, są pomocne w zapaleniu piersi, upławach, zaburzeniach miesiączkowania, pomagają w walce z pasożytami, w żółtaczce, przy hemoroidach, chorobach nerek, wyprowadzają z melancholii i depresji, pobudzają apetyt i trawienie, usuwają bóle spastyczne. Powinny być stosowane przy padaczce, porażeniach, zawrotach głowy i mdłościach , leczą nowotwory, blizny po ospie, brodawki, popękane dłonie, wszystkie rany, blizny nawet zastarzałe, przetoki, oparzenia, bolące odciski. Mają działanie krwiotwórcze, niwelują bóle reumatyczne, leczą bezsenność.


Sposób przygotowania:


Szwedzkie zioła z szafranem: umieść zawartość torebki w 1,5 litrze alkoholu (do 40%) i wstrząsać codziennie.
Po 20 do 30 dniach filtrować i wyciskać tę ziołową mieszankę. Przefiltrowane zioła można także stosować do kąpieli.
Zioła szwedzkie według oryginalnej receptury najwyższej jakości.
Zestawienie pochodzi od szwedzkiego lekarza dr Samsta, który dożył wieku 104 lat, który nie zmarł jak można by podejrzewać ze starości, ale w wyniku wypadku podczas jazdy konnej. Po śmierci lekarza, ta ziołowa mieszanka została odkryta w jego pismach.
Słynna zielarka uczyniła z tej mieszanki słynne zioła szwedzkie znane na całym świecie.
W opakowaniu znajduje się gotowy mix ze szczegółowymi instrukcjami do wykonania nalewki dzięki czemu można łatwo korzystać z oryginalnych i sprawdzonych ziół w domu.


Skład:
piołun, mirra, szafran, kamfora, arcydzięgiel, lukrecja, kurkuma, manna, dziewięćsił, łupiny orzecha włoskiego, mieszanka: szałwia, korzeń lukrecji, imbir, cynamon, gałka muszkatałowa, kwiat muszkatałowy, goździk
Ważne: stosowanie szwedzkich nalewek (z alkoholem lub bez) nie zastępuje wizyty u lekarza.