Liposomalna Ashwagandha - Imbir 250ml ActiNovo

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 10455
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: do 5 dni roboczych

ActiNovo

Liposomalna Ashwagandha
Imbir

250 ml

minimalna ilość zamówienia - 6 sztuk

 

Ashwagandha (Withania Somnifera) należy do rodziny psiankowatych i jest jedną z najważniejszych roślin leczniczych w medycynie ajurwedyjskiej od ponad 3000 lat. Roślina ta jest również znana jako indyjski żeń-szeń i jest znana w leczeniu szerokiej gamy dolegliwości, takich jak zaburzenia snu związane ze stresem.

 

Działanie rośliny leczniczej

Wtórna substancja roślinna reguluje fizyczne i emocjonalne sytuacje stresowe, które występują zarówno podczas stresu fizycznego, jak i psychologicznego. W różnych badaniach udowodniono, że przyjmowanie substancji czynnej obniża poziom hormonu stresu - kortyzolu. Efekt uspokajający przywraca równowagę w całym organizmie, dzięki czemu ciało ludzkie pozostaje w pełni funkcjonalne. W ten sposób można zapobiec długotrwałym uszkodzeniom spowodowanym przewlekłym stresem. Ponadto korzeń może być stosowany przy problemach ze snem, ponieważ substancja roślinna ma działanie promujące sen. Nie bez powodu Ashwagandha nazywana jest również jagodą snu!

 

Substancja roślinna dla wszystkich przypadków

Sportowcy również odnoszą korzyści z jej przyjmowania, ponieważ ashwagandha może promować zarówno siłę jak i budowę mięśni. Ponadto zwiększa się ilość męskiego hormonu płciowego - testosteronu - w organizmie! Ze względu na zwiększony poziom stresu, poziom testosteronu w organizmie spada, co oznacza, że mięśnie nie mogą być budowane jako pożądane.

Ale również u osób, których poziom tarczycy jest poza równowagą, Ashwagandha może wykazać efekt.

 

Szybkie przyswajanie: płynna liposomalna Ashwagandha

ActiNovo Ashwagandha jest pozyskiwana wyłącznie z wysokiej jakości korzeni. Celowo ekstrakt nie jest pozyskiwany z liści, ponieważ zawierają one niepożądane substancje, które ograniczają działanie składnika aktywnego!

Liposomalny produkt ActiNovo jest wegański, odpowiedni dla alergików i jest idealnym wsparciem dla większej równowagi w życiu codziennym. Do szybkiego przyjmowania oferujemy produkt w formie płynnej. Już w jednej liposomalnej dawce 10 ml Ashwagandhy zawarte jest 250 mg ekstraktu z korzenia. Liposomalna enkapsulacja gwarantuje obietnicę efektu!

 

Przyswajalność produktów liposomalnych jest 9 razy większa niż tabletek

 

Stężenie: 10 ml zawiera 250mg ekstraktu z korzenia Ashwagandha**

Wegański
Naturalny
Bez GMO
Do 63x większa
biodostępność
Bez laktozy
Bez soi
Bez glutenu
Bez polepszaczy
smaków
 
 

 

Składniki
Woda, fosfolipidy, substancja słodząca (ksylitol), ekstrakt z rokitnika, ekstrakt z korzenia Ashwagandhy, aromat (imbir), środek zakwaszający (kwas cytrynowy), przeciwutleniacz (mieszanina naturalnych tokoferoli)

*Wartości referencyjne składników odżywczych zgodnie z rozporządzeniem UE nr 1169/2011.
**Nie ustalono wartości referencyjnej składnika odżywczego dla UE

Produkt nie może być stosowany jako substytut zdrowego trybu życia ani zrównoważonej, zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i dzieci.

 

Dawkowanie

 

10 ml / 24h

2 łyżeczki

https://www.actinovo.com/themes/Frontend/ActiNovoChild/frontend/_public/src/img/icons/usage-concentration_new.png

Termin przydatności po otwarciu
i przechowywaniu w lodówce - 6 tygodni