Zeolit DETOX- naturalna detoksykacja 180g PROSZEK

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest

Zeolit Detox- naturalna detoksykacja

180g PROSZEK

 

 

ZeoEffect®-Detox zawiera naturalny mikronizowany zeolit. Mikronizacja powoduje zwiększenie zdolności adsorpcji zeolitu.

Po spożyciu płynu -zeolit adsorbuje jony amoniaku i jonów metali ciężkich. Są one następnie wydalane z wykorzystaniem naturalnych środków.


Produkt ZeoEffect® Detox powoduje znaczne zmniejszenie obciążenia amoniakiem i metalami ciężkimi, zwłaszcza ołowiu, kadm i rtęci.

Zwiększa metabolizm wątroby, nerek, trzustki i krwi.

Skład: mikronizowany klinoptilolit zeolit 100%

Obszary zastosowania: Aby zmniejszyć ilość amoniaku i metali ciężkich absorbowanych w żywności.

Dawkowanie i zawartość: 180 g proszku klinoptylolitu

Przeciwwskazania: Nie nadaje się dla kobiet w ciąży i małych dzieci, jak również u pacjentów po transplantacji narządów. Pacjenci z zaburzeniami czynności nerek powinni skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia.


Skutki uboczne: Brak znanego.


Instrukcje dotyczące dawkowania: Mieszaj 2,5 ml (2 łyżki stołowe) preparatu ZeoEffect®-Detox w 0,2 l wody i natychmiast wypić (30 minut przed trzema głównymi posiłkami)


Rodzaj i czas podawania: Do spożycia maksymalnie 24-dni. Zapewnić wystarczającą ilość płynów w postaci wody lub napojów bezalkoholowych podczas aplikacji.


Ostrzeżenia i środki ostrożności: Przy spożywaniu zwiększyć ilość płynu. U pacjentów z sercem i / lub nerkami należy regularnie sprawdzać poziom potasu we krwi.
Uwagi: Nie można wykluczyć adsorpcji i związanej z nią wchłaniania, dlatego przy jednoczesnym przyjmowaniu innych leków należy przestrzegać odstępów czasu wynoszących co najmniej 2 godziny. Po upływie terminu ważności leku ZeoEffect®-Detox nie należy już używać! Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci!