img

Sklep wyłącznie dla klientów hurtowych posiadających firmę

Tribulus Plus Kapsułki 100 szt

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest

Tribulus Plus Kapsułki 100 szt
Suplement diety z Tribulusem, Macą i L-argininą oraz magnezem i cynkiem
100 kapsułek

Na 100 g                   Na 4 kapsułki 
Magnez 2160 mg       56,2 mg 
Cynk 59 mg              1,5 mg 
L-arginina 19000 mg  500 mg


Zaprojektowany specjalnie dla mężczyzn preparat Tribulus Plus zawiera skoncentrowany ekstrakt Tribulus (co odpowiada 5 g Tribulus na 4 kapsułki), macy, L-arginina, jak magnez i cynk.


Tribulus  pobudza spermatogenezę u mężczyzn i owogenezę u kobiet. Zwiększa retencję azotu. Pobudza syntezę białek. Zapobiega stłuszczeniu organów wewnętrznych. Łagodzi objawy andropauzy. zapobiega ginekomastii – przerostowi gruczołów sutkowych u mężczyzn, oraz łysieniu spowodowanemu podwyższonym poziomem złego 5-a-dihydrotestosteronu (DHT)


 Arginina jest aminokwasem i prekursorem tlenku azotu, neuroprzekaźnika w ludzkim ciele.

Magnez przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i zmęczenia, a także układu nerwowego i mięśni.

Cynk przyczynia się do prawidłowej płodności i reprodukcji, jak również utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.

100 kapsułek po 650 mg (65 g)

Opakowanie zawiera 25 porcji.

Składniki: cytrynian magnezu, 20% ekstraktu Tribulus 10: 1 (85% ekstrakt Tribulus terrestris, maltodekstryna), 19% proszek korzeń maca 19% L-argininy, środek powlekający: hydroksypropylometylocelulozę, glukonian cynku

Zalecane spożycie: Zażywaj dwie kapsułki dwa razy dziennie z dużą ilością wody, najlepiej podczas lub po posiłku.

Uwaga: nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia mają ogromne znaczenie. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Osoby wymagające leczenia powinny skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem tego produktu. Jest to produkt naturalny, kolor i smak mogą się różnić w zależności od pory roku. Przechowywać szczelnie zamknięty w chłodnym, suchym miejscu. Poziom wypełnienia może się różnić z przyczyn technicznych.

Raab Vitalfood używa tylko najlepszych surowców i badań dla wszystkich produktów