img

Sklep wyłącznie dla klientów hurtowych posiadających firmę

Hydrolat Zioła do kąpieli przeciw pasożytom 100 ml + (srebro 10ppm 100ml GRATIS!)

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
Zioła do kąpieli przeciw pasożytom w płynie Hydrolat 100%

100 ml


Mieszanka ziołowa do kąpieli- skuteczna aby pozbyć się z organizmu pasożytów, szczególnie włosogłówki (Trichocephalus trichiurus) - nicienia występującego najczęściej u dzieci ale też u osób dorosłych. Dzień przed kąpielą nalezy odstawić spożywanie cukru i słodyczny, dobrze też ograniczyć białą mąkę. W dniu kąpieli dobrze jest zjeść garśc pestek dyni oraz zastosować delikatny środek przeczyszczający. 
Wlać 50 ml hydrolatu do wanny z małą ilością ciepłej wody – woda powinna być możliwie najcieplejsza. Należy się moczyć polewając przy tym całe ciało wielokrotnie. Można sie także nacierać preparatem.
Następnie smarujemy miodem ciało - ramiona, plecy, boczne strony szyi, ręce, nogi, a po tym należy oprószyć te miejsca mąką przenną. Po jakimś czasie (15-40 minut) na skórze pojawią się pasożyty w postaci włosków. Usuwamy je z powierzchni ciała pocierając gąbką lub goląc maszynką do golenia. U dzieci i kobiet należy omijać twarz i szyję. Czynność wykonujemy tak długo aż pasożyty przestaną wychodzić.


Czasami potrzebne są 2-3 kąpiele, aby zaobserwować wydostawanie sie pasożytów przez pory.
Osoby u których pojawiły sie nicienie powinny powtarzać kąpiele do momentu, w którym pasożyty przestaną wychodzić przez skórę w 2 kolejnych kąpielach.

Najlepsze rezultaty kąpieli widać stosując ją w pełni księżyca.

W przypadku braku pasożytów w organiźmie zioła działają odżywczo na skórę, powodując jej oczyszczenie.


Opakowanie wystarcza na 2 kąpiele.

skład: gliceryna, Thymus vulgaris L., acorus calamus, Inula helenium, menta peperita, folia iuglans, artemisia absinthium, folia neem, woda, regulator kwasowości (kwas askorbinowy - witamina C E300), sorbinian potasu (E202).

 

 

 

Hydrolaty wykonane są metodą w warunkach nadkrytycznych. Metoda nadkrytyczna polega na doprowadzeniu wartości fizycznych rozpuszczalnika (aqua) do stanu nieosiągalnego w normalnych warunkach, a rozpuszczalnik w stanie nadkrytycznym wydobywa wszystkie substancje czynne z ziół. Otrzymany ekstrakt jest destylowany w celu oddzielenia nadmiernej ilości rozpuszczalnika.

Nasze hydrolaty są jakości spożywczej oraz kosmetycznej. Świetnie nadają się do produkcji kosmetyków, naturalnych środków czystości, do wykorzystania w saunach, do uzdatniania gleby oraz nawożenia roślin.  Należy przechowywać w chłodnym miejscu! Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci z dala od światła, w miejscu chłodnym. Po otwarciu należy przechowywać w lodówce. Przed użyciem wstrząsnąć.