img

Sklep wyłącznie dla klientów hurtowych posiadających firmę

EKObalzam Stop Brodawkom Wirusowym 50ml

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
EKObalzam Stop Brodawkom Wirusowym
50ml

100% skuteczności
Skuteczna broń w walce z brodawkami

Przy słowie brodawka natychmiast pojawia się nam przed oczami czarownica z ogromnym nosem, z którego sterczy obrzydliwa narośl zakończona siwym włosem na czubku. Ale wierzcie lub nie wierzcie, wirus ten dopadł nie jedną prześliczną królewnę lub pięknego księcia. Na nieszczęście brodawka to problem nie tylko bajkowych postaci, bardzo często atakuje także nas, zwykłych śmiertelników. Teraz jednak możemy szczęśliwie odtrąbić koniec naszej „brodawkowej“ opowieści.

Chociaż chodzi o chorobę wirusową, najdotkliwszy dla nas jest (nie)estetyczny wpływ brodawek na naszą skórę. Opatulić się od stóp do głów i czekać, aby samo znikło, w tym przypadku nie jest to dobrym rozwiązaniem. Brodawki są długotrwałym problemem, ich żywotność to nawet kilkanaście lat i bez zastosowania odpowiedniego preparatu mogą rozsiewać się na ciele. W przypadku słabego systemu odpornościowego jest to dla wirusa jeszcze łatwiejsze.

Kiedy klasyczna medycyna zawodzi

Brodawki to niezłośliwe wyrostki skórne powodowane przez HPV (wirus brodawczaka ludzkiego). Już na wstępie należy jednak wyjaśnić, że nie każdy wyrostek na skórze możemy automatycznie uważać za brodawkę. Trzeba wyraźnie odróżnić znamiona wrodzone, które są zabarwione pigmentem melaniną i mogą być usuwane wyłącznie chirurgicznie. Do usuwania brodawek standardowo stosowane są cztery klasyczne metody: krioterapia (usuwanie przez zamrażanie), elektrokauteryzacja (usuwanie za pomocą urządzenia elektrycznego), fale radiowe i laser. Wszystkie łączy jedna wielka wada, czyli to, że usuwają brodawkę tylko powierzchniowo na skórze, a korzeń pozostaje nieuszkodzony. Dlatego właśnie powszechna jest nieprawdziwa opinia, że nie potrafimy skutecznie pozbyć się brodawek. W dodatku powtarzane klasyczne zabiegi pozostawiają na skórze blizny i blade plamy.

Ratunek w naturze

Oprócz klasycznych metod znamy jednak także alternatywne. Ponownie natura podaje nam pomocną dłoń w formie gojącego balsamu. Ekobalzam to w 100% naturalny preparat, nie ma przeciwskazań do jego stosowania. Proces walki z brodawkami jest dokładnie odwrotny niż przy zastosowaniu metod klasycznych. Balsam ma wyraźne działanie przeciwzapalne - przenika przez skórę aż do korzenia i całkowicie go niszczy, dzięki czemu skutecznie usuwa istniejące brodawki i przeciwdziała powstawaniu nowych. Nie uszkadza zdrowej tkanki, dlatego zalecane jest, aby zapobiegawczo nacierać większą powierzchnię wokół widocznej brodawki. Ogromną zaletą jest to, że można go stosować również u dzieci. Zwykłe brodawki dziecięce (VERRUCAE VULGARES) charakteryzują się dużą powierzchnią, w tym przypadku klasyczne metody są niewystraczające. Ekobalzam jest w stanie usunąć je w krótkim czasie nawet, jeśli jest ich dużo.

Brodawka brodawce nierówna

Specjalnym rodzajem są brodawki na genitaliach (CONDYLOMATA ACUMINATA). Nie trzeba podkreślać, że to bardzo delikatne i nieprzyjemne schorzenie, ale ze zwględu na częste pojawianie się tych brodawek należy zwrócić uwagę na to, że błyskawicznie przenoszą się na partnera. Dlatego zaleca się dokładne stosowanie Ekobalzamu przez obu partnerów. Poza zwykłymi odciskami, naturalny balsam świetnie sobie radzi także w przypadku usuwania miękkich włókniaków. Jest to najczęstsza forma brodawek wirusowych u dorosłych, w której brodawka łączy się z łagodnie zmienioną tkanką. Włókniaki te pojawiają się u kobiet najczęściej na szyi, pod piersiami oraz po wewnętrznej stronie bioder, a u mężczyzn pod pachami i rzadko na szyi. Włókniaki podczas kuracji ciemnieją i odpadają.

Nie chowaj swojej skóry, bo masz brodawki. Lepiej skutecznie się ich pozbądź. Wystarczy dotrzeć do korzenia.

Skład:

zawiera 13 skutecznie działających roślin (bez czarny, centuria pospolita, dziurawiec zwyczajny, krwawnik pospolity, glistnik jaskółcze ziele, skrzyp polny, babka zwyczajna, wi-dłak goździsty, łopian większy, jeżówka purpurowa, żywokost lekarski, pokrzywa zwyczajna, nagietek lekarski), a także tłoczoną na zimno oliwę z oliwek, czysty wosk roślinny i pszczeli, propolis, olejki eteryczne z drzewa herbacianego, eukaliptusa i lawendy.

 

Przeciwwskazania:

Brak.