img

Sklep wyłącznie dla klientów hurtowych posiadających firmę

EcoVariant - proekologiczny szampon dla psów z orzechów piorących 1000g

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
EcoVariant

 
Dog shampoo 
Szampon dla psów uniwersalny na bazie indyjskich
orzechów piorących
1000g

Uniwersalny szampon dla psów do sierści i włosów. Można również stosować do kotów. Nadaje się do regularnego stosowania, odżywia i nadaje długotrwałą świeżość i głęboki blask. Szampon działa antystatycznie, daje puszystość i ułatwia rozczesywanie. Jest bardzo delikatny dzięki ekstraktowi roślinnemu z indyjskich orzechów piorących. Wspomagają ochronę przed insektami.
 
Hipoalergiczny – bez zapachu i barwników.
 
EcoVariant zawsze skuteczny i przyjazny środowisku
 
Jest w pełni biodegradowalnym hybrydowym połączeniem mocy oczyszczonego ekstraktu z indyjskich orzechów piorących (Sapindus Mukorossi) z nowoczesnymi surfaktantami pochodzenia roślinnego. 

Sposób stosowania i dozowania: Przed rozpoczęciem kąpieli należy upewnić się że pies jest zdrowy i czy po kąpieli będzie miał zapewnioną właściwą temperaturę. Miejsce kąpieli powinno być bez przeciągów. Należy zwrócić szczególną uwagę by nie zamoczyć oczu, uszu i pyska psa. Szampon przed użyciem wstrząsnąć. Na namoczoną sierść nanieść 4ml szamponu (1 pompka dozująca) i rozprowadzić po wszystkich częściach ciała. W zależności od wielkości psa czynność tą należy powtórzyć, nakładając kolejne porcje szamponu. Szampon wmasować do wytworzenia piany. Dokładnie spłukać wodą i osuszyć. Kąpiel powtarzać w miarę potrzeb mając zawsze na uwadze zdrowie psa.