img

Sklep wyłącznie dla klientów hurtowych posiadających firmę

EcoVariant - proekologiczny szampon dla koni z orzechów piorących 1000g

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
 
EcoVariant

 
Horse shampoo 
Szampon dla koni uniwersalny na bazie indyjskich
orzechów piorących
1000g

Uniwersalny szampon dla koni każdego umaszczenia. Nadaje się do regularnego stosowania. Odżywia sierść i nadaje długotrwałą świeżość i głęboki blask. Grzywa i ogon są długo puszyste, nie przetłuszczają się. Szampon działa antystatycznie i ułatwia rozczesywanie. Jest bardzo delikatny dzięki ekstraktowi roślinnemu z indyjskich orzechów piorących. Wspomagają ochronę konia przed insektami.
 
Hipoalergiczny – bez zapachu i barwników.
EcoVariant zawsze skuteczny i przyjazny środowisku
Jest w pełni biodegradowalnym hybrydowym połączeniem mocy oczyszczonego ekstraktu z indyjskich orzechów piorących (Sapindus Mukorossi) z nowoczesnymi surfaktantami pochodzenia roślinnego.
 
Sposób stosowania i dozowania:
Przed rozpoczęciem kąpieli należy upewnić się że koń jest zdrowy i czy po kąpieli będzie miał zapewnioną właściwą temperaturę. Miejsce kąpieli powinno być bez przeciągów i zaopatrzone w odpływ wody do kanalizacji. Należy zwrócić szczególną uwagę by nie zamoczyć oczu i błon śluzowych konia. Szampon przed użyciem wstrząsnąć. Maksymalnie 40ml szamponu (10 pompek dozujących) wlać do 5 litrów letniej wody. Ilość szamponu zmniejszyć gdy koń jest mniejszy, mniej zabrudzony lub gdy powstaje zbyt dużo piany. Nanieść roztwór szamponu na konia. Szczególnie zadbać o grzywę i ogon. Szampon wmasować do wytworzenia piany. Dokładnie spłukać wodą, ściągnąć wodę, osuszyć sierść, grzywę i ogon. Kąpiel powtarzać w miarę potrzeb mając zawsze na uwadze zdrowie konia.