img

Sklep wyłącznie dla klientów hurtowych posiadających firmę

Bio Nature Płyn do podłóg n - water Technology 1l./3l.

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest

Bio Nature Płyn do podłóg n - water Technology 1l./3l.

 


Ekologiczny roślinny płyn do mycia podłóg z orzechów piorącychi naturalnym kwasem mlekowym.

Płyn do mycia podłóg BIO NATURE® to nowoczesny ekologiczny roślinny płyn do mycia podłóg z biosurfaktantem i naturalnym kwasem mlekowym. Jest przeznaczony do mycia glazury, terakoty, paneli, desek drewnianych w tym teklowych, parkietu, marmuru, granitu, lastriko. Skutecznie myje i odtłuszcza, nie pozostawia smug, daje trwały efekt czystości i higieny.

Sposób stosowania i dozowania: Stosować tylko do podłóg, które mogą być myte na mokro. Wlać 30 ml płynu bezpośrednio do wiadra i uzupełnić 5 litrami wody. Myte powierzchnie pozostaw do wyschnięcia. Nie ma potrzeby spłukiwania.

Bezpieczeństwo: Zgodnie z Rozporządzeniem nr 1272/2008 (CLP) produkt nie został sklasyfikowany jako stwarzający zagrożenie i nie posiada elementów oznakowania. Jest hipoalergiczny, nietoksyczny, nie podrażnia oczu i skóry, ma neutralne pH. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą.

Zawartość wg (WE) nr 648/2004: Niejonowe środki powierzchniowo czynne < 5%, Amfoteryczne środki powierzchniowo czynne < 5%, Środek konserwujący spożywczy: (E,E)-heksa-2,4-dienoat potasu (POTASSIUM SORBATE). Surfaktanty zawarte w tej mieszaninie spełniają kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości.

Zawartość wg INCI:  AQUA, Biosurfaktant – SSAPINDUS MUKOROSSI NUT EXTRACT, LAURYL GLUCOSIDE, LACTIC ACID, POTASSIUM SORBATE, ARGANIA SPINOSA EXTRACT, MYRISTAMINE OXIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, POLYSORBATE 20, SODIUM CITRATE.

Przechowywanie: Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Zaleca się przechowywanie  w temperaturze od 5°C do 25°C. Należy zużyć przed datą umieszczoną na opakowaniu.

Ten produkt jest HIPOALERGICZNY oraz w pełni ekologiczny.
• nietoksyczny
• nie podrażnia oczu
• nie podrażnia skóry
• niepalny
• niekorozyjny
• ma neutralne pH

Użyte w formulacji biosurfaktanty wykazują 100% rozkładu w 10 dni! Ścieki powstałe po użyciu naszych produktów nie zagrażają środowisku, są szybko i w pełni biodegradowalne.

Jako jedyne środki czystości na rynku BIO NATURE N-WATER TECHNOLOGY® wykorzystują zaawansowaną technologię wody n-Water. Zastosowanie do produkcji tej unikalnej, strukturyzowanej wody sprawia, że płyn do mycia podłóg BIO NATURE® skuteczniej usuwa zabrudzenia, jest bardziej przyjazny dla środowiska i zapewnia długotrwałą czystość. Technologia n-Water przywraca wodzie jej naturalną strukturę, zmieniając wodę martwą w wodę żywą, która przez wibrację kwantową pobudza siły życiowe każdej innej wody.

OPAKOWANIE ZERO WASTE