FINigrana BIO BALSAM do ust, włosów, oczu i paznokci 4 x 4 sztuki Display PROMOCJA!!!

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest

 

 

 

 

 

Bio Balsam

 

Specjalna pielęgnacja dla włosów, oczu, ust i paznokci.

4 x 4 sztuki DISPLAY

 

Nasze rosliny i pielęgnujące kompozycje idealnie zadbają o Twoją skórę i zabiorą Twoje zmysły w podróż piękności i dobrego samopoczucia.

 

 

Dla włosów

 

Intensywna pielęgnacja dla suhych i wrażliwych włosów. Zawiera naturalny zapach kokosowy. Włosy stają się sprężyste, zdrowe i dostają naturalny połysk z delikatnym kokosowym zapachem.

 

Jako kuracja: przed myciem włosów wmasować we włosy i w głowe i zostawić tak na 1-2 godziny. Po tym umyć włosy pod ciepłą wodą.

 

Regularne użycie: mała ilość - po myciu włosów wmasować w jeszcze wilgotne włosy. Bardzo polecne przy naturalnyh lokach.

 

Dla oczu

Bardzo łagodna pielęgnacja dla oczu. Ten oto bardzo cenny balsam łagodzi podrażnienia i napięcia. Chroni powieki przed pordażnieniami środowiska takimi jak: promienie UV, zimno, gorąco i suchość.

 

Balsam delikatnie nanosić na skórę i powieki i delikatnie wmasować w skórę. Pielęgnuje, regeneruje i łagodzi - najlepiej przez noc.

Dzięki witaminie E oczy i skóra stają sie znów sprężyste, gładkie i elastyczne.

 

Dla ust

Intensywna i chroniąca pielęgnacja dla ust wrażliwych, suchych i pękającyh. Naturalnie zawarta witamina E poprawia elastyczność i wiąże wilgoć w ustach, przez co chroni przed ich wysuszeniem.

 

Odpowiedni na suchość i zimno. FINgrana Bio Balsam do ust pielęgnuje, usta robią się gładkie, giętkie i dodają im naturalny połysk.

 

Na skórki i paznokcie

Pielęgnuje i chroni wyczerpaną, suchą i wrażliwą skórkę paznokcia. Cenne witaminy zawarte w balsamie są odpowiedzialne za naturalną rewitalizację i regenerację komórek skórki.

 

Przed użyciem umyć ręce w ciepłej wodzie by zwiększyć wchłanianie. Wzmacniający balsam nanosić na ręce i na paznokcie i delikatnie wmasować aż wchłonie się w skórkę.

 
- Certifikowana naturalna kosmetyka
- Wszystkie skladniki BIO
- Brak testów na zwierzętach
- Kosmetyka Vegan

 

1 pudełko: 4 x 4 sztuki DYSPLAY ( do ust, włosów, oczu i paznokci  )